У Броварах відкрито нове відділення "Укрпошти"
Напередодні Дня пошти в Броварах було відкрито нове відділення поштового зв’язку № 07406 по вулиці Симона Петлюри, 21.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/71704577_385875582324142_9115644486020497408_n.jpg)
У відділенні надаватимуться найпопулярніші поштові послуги – пересилання внутрішніх і міжнародних поштових карток, листів, бандеролей, посилок, оплата комунальних послуг, приймання платежів, пересилання поштових переказів, оформлення передплати тощо, повідомляє Броварська міська рада.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/73089757_385874972324203_102580264458256384_n.jpg)
Основні новаторства – це коробки Smartbox, клієнту не треба зважувати посилки, одна ціна на все, що вміститься до коробочки.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/71752377_385874808990886_3623058798282801152_n.jpg)
У відкритті нового відділення взяли участь директор філії Київської міської дирекції ПАТ "Укрпошта" та заступник директора з розвитку мережі, начальник управління економіки Броварської міської ради, директор Броварського ЦПЗ №9 "Укрпошти", працівники відділення та мешканці міста.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72744461_385875685657465_4998188712350187520_n.jpg)