Новини
Бровари

У Броварах відкрили «Фабрику святого Миколая»


Містян запрошують долучитися до благодійної акції та подарувати свято дітям  із соціально незахищених сімей.

Фото: pixabay.com

Як повідомили у пресслужбі Броварської міської ради, благодійну акцію проводять кілька років постпіль. Її мета  - подарувати чарівні новорічні свята дітям-сиротам, дітям з малозабезпечених сімей та дітям з особливими потребами.

Традиційно «Фабрика Святого Миколая» почала роботу 19 грудня. Організатори звернулися до містян із закликом стати помічниками Святого Миколая.

Долучитися до доброї справи та допомогти здійснити хоча б одну дитячу мрію може кожен. Для цього до «фабрики» можна принести солодощі, іграшки, дитячі книжки, одяг, канцелярські речі та засоби особистої гігієни. Потім усі ці речі знайдуть своїх маленьких власників.

«Є діти, які особливо потребують підтримки і уваги – це діти-сироти, діти з малозабезпечених сімей, діти з особливими потребами. Вони так само, та напевно ще сильніше, чекають на чарівну казку і в кожного є своє заповітне бажання!

Не буває чужих дітей, є тільки маленькі люди, які потребують захисту дорослих. Зробимо добру справу разом! Подаруємо промінчик щастя та маленьке диво! І нехай Миколай прийде до кожної дитини!», - наголосили у міськраді.  

Речі прийматимуть до 17 грудня у Броварах за адресою бульвар Незалежності, 2.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.