У Броварах відбувся обласний науково-практичний семінар
У Броварах, в ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 відбувся обласний науково-практичний семінар для заступників директорів закладів загальної середньої освіти, які впроваджують науково-педагогічний проєкт «Інтелект України» в основній школі, повідомляє сайт Броварської міськради.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/IMG_20200305_101909-1500x2000.jpg)
Учасниками семінару були Світлана Кириленко, начальник відділу інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України, кандидат педагогічних наук; Ольга Кіян, завідувач сектору експериментальної педагогіки відділу інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», кандидат педагогічних наук; Галина Рибитва, завідувач відділу роботи з обдарованими дітьми КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів»; Ірина Миронець, начальник відділу загальної середньої, професійно-технічної та вищої освіти Управління освіти і науки Броварської міської ради; Олена Нечай, в.о.завідувача науково-методичним центром Управління освіти і науки Броварської міської ради; заступники директорів закладів загальної середньої освіти міст Бровари, Бориспіль, Переяслав-Хмельницький, Славутич, Яготинського району, Баришівської та Великодимерської ОТГ.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/IMG_20200305_101902-1500x2000.jpg)
Увазі учасників були представлені уроки геометрії в 7-А класі, вчитель Тетяна Река, географії в 6-А класі, вчитель Жанна Бобко, та курсу «Моя планета Земля» в 5-А класі, вчитель Катерина Марцинкевич.
Питаннями для обговорення та дискусії були:
- Інноваційні виміри розвитку закладу загальної середньої освіти;
- Методичні підходи до проблеми формування вчителя як конкурентоспроможного фахівця;
- Перспективи та пріоритети впровадження науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
Дискусія вийшла діловою, конструктивною та актуальною.