У Броварах відбулась робоча зустріч консультативної місії Європейського союзу з поліцейськими Київщини
2 липня на базі Броварського відділу поліції відбулась робоча зустріч представників КМЄС з в.о. заступника начальника поліції області Майєю Бреславською, очільником місцевої поліції Олегом Янчинським та працівниками груп реагування патрульної поліції.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/kmes3.jpeg)
Основна мета зустрічі допомогти співпрацювати поліції з населенням. Адже довіра людей та порозуміння – це запорука успішної роботи правоохоронців.
У допомозі цьому стануть буклети та листівки, що містять перелік відповідей на самі важливі запитання. Розповісти населенню про основні аспекти роботи поліції. Роз’яснити як діяти в тій чи іншій ситуації. Доступно викладений алгоритм дій, якщо людина потрапила у небезпеку, у дорожньо-транспортну пригоду, стала заручником протиправних посягань, про те, як убезпечити своє житло від крадіїв.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/kmes1.jpeg)
Таку друковану продукцію передали представники КМЄС працівникам поліції Київщини. Наряди груп реагування патрульної поліції, які одні з перших приїздять на місця правопорушень, будуть розповсюджувати буклети серед населення. Адже, попереджений – значить озброєний.
Відділ комунікації поліції в Київській області