У Броварах відбудеться благодійний літературний вечір для підлітків
![У Броварах відбудеться благодійний літературний вечір для підлітків У Броварах відбудеться благодійний літературний вечір для підлітків - зображення](/storage/resized/lg/news/952e6d8b-004b-4ae1-8cfc-c66f3184cb8c/269855563_659098962118191_4285840123915986669_n.jpg)
Як повідомляється на фейсбук-сторінці культурно-інноваційної платформи ТепЛиця, благодійний літературний вечір під назвою "Мрії у рядках" пройде 30 грудня о 16:00 у Броварах за адресою: бульвар Незалежності, 4.
До участі запрошують підлітків віком від 11 до 18 років, які зможуть не лише стати глядачами заходу, а й презентувати власні літературні роботи.
Вхід на подію безкоштовний, але за попередньою реєстрацією.
Учасникам також пропонують долучитись до привітань дітей-сиріт з Новим роком та приносити речі, книжки, іграшки, солодощі тощо.
Нагадаємо, Броварщина створюватиме умови для розвитку туризму в громаді. Для цього планують налагодити систему підтримки місцевого бізнесу та допомагати у впровадженні визначених заходів із розвитку мікро-, малого та середнього підприємництва.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.