У Броварах в підвалі багатоповерхівки сталася пожежа
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/78412901_1449783305171911_5171723198042996736_o.jpg)
10 грудня о 12:27 до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення про загорання підвального приміщення у Броварах по вулиці Марії Лагунової.
На місце виклику направлено черговий караул 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини та черговий караул 56-ї Державної пожежно-рятувальної частини.
По прибуттю рятувальниками було встановлено, що горить сміття у підвальному приміщенні в 9-типоверховому будинку розміром 10 м.кв. Пожежу було локалізовано о12:42 та повністю ліквідовано о 12:59. Причина пожежі встановлюється.
5 ДПРЗ м. Бровари та Броварське районне управління ГУ ДСНС України