У Броварах в багатоповерхівці сталася пожежа
26 січня о 02:29 до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення про пожежу у багатоповерховому житловому будинку в місті Бровари по вулиці Марії Лагунової.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/83322036_1498660106950897_1423222002910494720_n.jpg)
На місце виклику направлено 1-ше, 2-ге відділення та АД-30 21-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Бровари.
По прибуттю рятувальниками було встановлено, що пожежа сталася на балконі однокімнатної квартири.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/82831631_1498660140284227_7794488867616194560_n.jpg)
Пожежу локалізовано о 02:55 та повністю ліквідовано о 03:00. Травмовані та загиблі відсутні. Причина пожежі встановлюється, повідомляє 5 ДПРЗ м.Бровари та Броварське районне управління ГУ ДСНС України.