У Броварах у місцевого жителя виявили наркотичні речовини
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/yzobrazhenye_viber_2019-11-26_09-36-56.jpg)
Під час патрулювання працівниками Броварського відділу поліції у Броварах, по вулиці Ярослава Мудрого, 94 було зупинено місцевого жителя 1985 року народження.
При поверхневій перевірці у нього було виявлено два блістера таблеток по десять таблеток в кожній з написом Метадон та один блістер з димедролом. Про це "ПОГЛЯДу" повідомили у Броварському відділі поліції.
Зі слів затриманого, дані таблетки він зберігав для власного вжитку без мети збуту, відомість кримінального характеру, тому відкритий ЄРДР за ст. 309 КК України.