У Броварах та районі поліцейські провели рейд розважальними закладами
Кожен з нас не раз ставав свідком того, як неповнолітні вживають алкогольні напої та грають в азартні ігри. Зарадити таким проявам дорослості та значимості, а також наслідкам, до яких може призвести підлітковий максималізм, обов'язок батьків, психологів та поліцейських.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70498403_1105768479633759_1717290970489290752_n.jpg)
9 вересня, ювенальні поліцейські Броварського відділу поліції здійснили рейд розважальними закладами міста та району, а також провели роз'яснювальні бесіди з приводу недопущення продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70018708_1105768529633754_2988543806263001088_n.jpg)
Поліцейські нагадали продавцям про недопустимість продажу поблизу навчальних закладів алкоголю і тютюну, та про те, що і для продавця, і для підприємця у разі порушення закону настає відповідальність за ст. 156 КУпАП. Як нагадування поліцейські залишили наліпки з попередженням про відповідальність перед законом.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70232103_1105768579633749_5120645840641196032_n.jpg)