У Броварах стався вибух: спроба пограбування?
12 березня, у Броварах, по вулиці Марії Лагунової, на першому поверсі багатоповерхівки, зі слів мешканців будинку, приблизно о 04:45 ранку, пролунав вибух.
На першому поверсі знаходиться відділення "Альфа-Банку" та банкомат, скоріш за все була спроба пограбування, про це повідомляють у групі "МОЇ БРОВАРИ".
"ПОГЛЯД" зв'язався з правоохоронними органами та, поки що, від коментарів поліція утрималася. На щастя постраждалих немає.
Відео та фото: "МОЇ БРОВАРИ"