У Броварах сталося загорання у будівлі колишнього садочку
21 лютого о 09:15 до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення про загорання сміття у двоповерховій недіючій будівлі колишнього садочку у Броварах, по вулиці Гагаріна.
На місце виклику направлено рятувальників 56-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Бровари та 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Бровари.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/IMG-ecd2ccc80ca55d0137a75b7f75e80a70-V.jpg)
По прибуттю рятувальниками було встановлено, що загорілося сміття на площі 12 кв.м. у двоповерховій не діючій будівлі.
Пожежу було локалізовано о 09:32 та повністю ліквідовано о 09:51. Причина пожежі встановлюється, повідомляє ДСНС Київщини.