У Броварах сталася масштабна ДТП з постраждалими
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/dtp-14.jpg)
7 грудня, у Броварах, біля зупинки "Вітерець", сталася масштабна ДТП за участю п'яти автомобілів. На в'їзді в місто зі сторони Києва Mercedes на шаленій швидкості влаштував справжній краш-тест для автомобілів на перехресті.
Результати такої їзди виявилися плачевними: двоє людей отримали серйозні травми. Про це повідомляє Інформатор.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/dtp-12.jpg)
За словами водіїв, які також стали мимовільними учасниками події, водій Mercedes мчав до Броварів з боку Києва. На перехресті вулиць Євгена Зеленського та Київської він, не зменшуючи швидкість, протаранив Audi, а після вилетів на зустрічну смугу, де врізався в ще три автомобілі. Водії розбитих авто кажуть, що швидкість Mercedes значно перевищувала показник в 100 кілометрів на годину.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/dtp-7.jpg)
Після першого удару Mercedes на зустрічку, де зіткнувся з ще одним транспортним засобом і задимився, а Audi буквально склав навпіл. У салоні Audi перебували чоловік і жінка, які з важкими травмами були терміново доставлені в найближчу лікарню.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/dtp-16.jpg)
За словами очевидців, водій Mercedes отримав легкі травми голови і знаходився в дуже п'яному стані. Причини аварії встановлювали патрульні, на місце викликали слідчо-оперативну групу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/dtp-5.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/dtp-3.jpg)
Фото: Максим Торпан