У Броварах щодня лунатимуть церковні дзвони
У храмах Броварів під час посту, двічі в день, лунатимуть церковні дзвони, повідомляє Броварська міська рада.
У мелодії церковного дзвону ховається дивна сила, котра глибоко проникає у наші серця. Унікальність дзвону також полягає у тому, що крім тих звуків, які ми чуємо, він спричиняє ультразвукові хвилі, які не сприймаються людським вухом, але саме ці вібрації і очищають простір, енергетику, сприяють підвищенню імунітету людини.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/89810787_507052653539767_3803443816942272512_n.jpg)
Церковний дзвін, щире каяття і молитва - це ліки, особливо у дні Великого Посту. Це засіб подолання духовних, та навіть і тілесних хвороб. Саме тому за ініціативою настоятеля Парафії Покрови Пресвятої Богородиці протоієрея Михаїла Лесюка та настоятеля Храму Святих Першоверховних Апостолів Петра і Павла протоієрея Олександра Левчука передзвін лунатиме у храмах Броварів щодня о 9:00 годині та о 17:00 годині впродовж 10-15 хвилин.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/89783505_507049030206796_6706670352728064000_o.jpg)
І нехай мелодійний церковний передзвін вселяє в серця спокій і надію на краще!