У Броварах рятувальники деблокували потерпілого в ДТП чоловіка
9 лютого о 17:50 до оперативно–диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду в місті Бровари на перехресті вулиці Симона Петлюри та бульвару Незалежності.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/yzobrazhenye_viber_2020-02-09_18-40-51.jpg)
На місце виклику було направлено черговий караул 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Бровари.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/yzobrazhenye_viber_2020-02-09_18-39-58.jpg)
По прибуттю рятувальники деблокували потерпілого за допомогою електричного інструмента. У потерпілого чоловіка за попередніми даними - забої нижніх кінцівок ніг, повідомляє ДСНС Київщини.