У Броварах розпочинає роботу новий відділ Центру обслуговування "Прозорий офіс"
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/idkartki.jpg)
В Броварах розпочинає роботу новий Відділ документування та оформлення паспортів громадянина України Центру обслуговування "Прозорий офіс", де мешканці міста зможуть оформляти внутрішні та закордонні документи нового зразка, ID- та біометричні паспорти.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/idkartki3.jpg)
На попередньому огляді Відділу був присутній міський голова Ігор Сапожко, який особисто протестував процедуру оформлення паспорту на новому обладнанні, повідомляє "Громадський ревізор".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/idkartki7.jpg)
Відділ було створено в рамках розширення сфери надання адміністративних послуг в результаті спільної взаємодії з ДМС. Функціонування цього відділу надасть змогу "розвантажити" Броварський районний територіальний підрозділ Державної міграційної служби.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/idkartki1.jpg)
Новостворений відділ оснащений всім необхідним для зручності не лише адміністраторів, але й відвідувачів: інформаційні стенди, кімнати очікування і навіть дитячий куточок, для найменших.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/idkartki5.jpg)
На прийом, для отримання ID- та біометричного паспорту, можна буде записатись он-лайн, на сайті БМР, або користуючись терміналом, який розміщено в приміщенні Відділу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/idkartki6.jpg)
Додаткову інформацію можна буде знайти на сайті Броварської міської ради у розділі "Адміністративні послуги".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/idkartki8.jpg)
Фото "Громадський ревізор"