Новини
Новини Київської області
Бровари
Суспільство

У Броварах розпочинає роботу новий відділ Центру обслуговування "Прозорий офіс"


В Броварах розпочинає роботу новий Відділ документування та оформлення паспортів громадянина України Центру обслуговування "Прозорий офіс", де мешканці міста зможуть оформляти внутрішні та закордонні документи нового зразка, ID- та біометричні паспорти.

На попередньому огляді Відділу був присутній міський голова Ігор Сапожко, який особисто протестував процедуру оформлення паспорту на новому обладнанні, повідомляє "Громадський ревізор".

Відділ було створено в рамках розширення сфери надання адміністративних послуг в результаті спільної взаємодії з ДМС. Функціонування цього відділу надасть змогу "розвантажити" Броварський районний територіальний підрозділ Державної міграційної служби.

Новостворений відділ оснащений всім необхідним для зручності не лише адміністраторів, але й відвідувачів: інформаційні стенди, кімнати очікування і навіть дитячий куточок, для найменших.

На прийом, для отримання ID- та біометричного паспорту, можна буде записатись он-лайн, на сайті БМР, або користуючись терміналом, який розміщено в приміщенні Відділу.

Додаткову інформацію можна буде знайти на сайті Броварської міської ради у розділі "Адміністративні послуги".

Фото "Громадський ревізор"