У Броварах понівечили клумби на "Алеї кохання"
Озеленювачі КП "Бровари-благоустрій", які трудилися над створенням квітучої краси в місті, у відчаї. Невідомі особи вирвали і витоптали тюльпани, які щойно розквітли на клумбах "Алеї кохання" у Броварах по вулиці Короленка.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/95515944_535409014037464_8092332707721248768_n.jpg)
Як повідомляє Броварська міська рада, можна тільки уявити внутрішній стан людей, які створювали клумби, висаджували квіти та піклувалися про них. І як опускаються руки, коли результати важкої праці зухвало перекреслюються.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/95015544_535409054037460_7942659668755611648_n.jpg)
Звертаємося до всіх, хто став свідком цієї події, повідомити про побачене у відділок поліції "102", або до контакт-центру за номером телефону: (04594) 6-11-11. Конфіденційність гарантується.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/94657133_535409107370788_8939816071179796480_n.jpg)
Фото зі сторінки Броварської міської ради