У Броварах племінник викрав авто у дядька: викрадачів встановлено та затримано
На спецлінію "102" надійшло повідомлення від жителя Броварів про те, що у нього з гаража зник автомобіль. У ході оперативно-розшукових заходів особи викрадачів встановили та зловмисників затримали.
Під час слідчих дій з’ясувалося, що дорогу іномарку "PEUGEOT 508" у свого дядька викрав 32-річний племінник разом із товаришем. Сталося це близько третьої години ночі.
Та спочатку близький родич поцупив у чоловіка ключі від автомобіля, мобільний телефон і ноутбук. Потім уночі пішов прогулятися. Випадково зустрів знайомого, який вже неодноразово був судимий за автоугони. Йому і запропонував викрасти авто – той погодився.
Проникнувши потемки на територію домоволодіння, відчинили гараж та заволоділи транспортним засобом. Поїхали в напрямку Києва покататись, потім авто покинули у лісі та втекли. Утім, завдяки оперативному спрацюванню, зокрема працівників кримінальної поліції, чоловіків швидко відшукали – вже за кілька годин.
Їм інкримінують ст.289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України.
Вирішується питання про оголошення їм підозри.
Відділ комунікації поліції Київської області