Новини
Новини Київської області
Бровари

У Броварах планують створити Центр підтримки бізнесу

Центр буде координувати розвиток підприємництва в громаді.

У Броварах планують створити Центр підтримки бізнесу - зображення

У Броварах планують створити Центр підтримки бізнесу. Про це повідомило видання "Трибуна-Бровари".

Концепцію майбутнього Центру мають схвалити на виконкомі міської ради. За задумом, її реалізація дозволить створити комфортні умови роботи бізнесу в громаді, збільшити надходження до бюджетів усіх рівнів та кількість робочих місць.

Відомо, що Центр буде координувати розвиток підприємництва в громаді, а також надавати первинне консультування та інформування, навчати та залучати експертів. Це в результаті має покращити взаємодію місцевих бізнесменів та їхні професійні навички ведення своєї справи.

Концепція Центру підтримки бізнесу Броварської МТГ розроблена в рамках реалізації проєкту "EU4BUSINESS: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП", що фінансується спільно урядом Німеччини та Європейським Союзом і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft Für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) Gmbh.

Нагадаємо, днями в Броварах відбулася освітня виставка "солідарності та допомоги в темні часи". Також стало відомо, що на Броварщині школярі зібрали 4000 грн на тепловізор.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.