У Броварах під час пожежі врятовано чоловіка
31 жовтня о 11:12 до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення про пожежу у двоповерховому будинку в Броварах, по вулиці Сергія Москаленка.
На місце пожежі було направлено рятувальників 56-ої ДПРЧ та 21-ої ДПРЧ міста Бровари.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/yzobrazhenye_viber_2019-10-31_11-32-16.jpg)
По прибуттю за місцем виклику рятувальники з’ясували, що горить кімната в будинку.
Пожежу було локалізовано об 11:20 та ліквідовано об 11:35.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/yzobrazhenye_viber_2019-10-31_11-32-24.jpg)
Внаслідок пожежі було врятовано чоловіка та передано до карети швидкої допомоги з опіками II-го ступеня різних частин. Причина пожежі встановлюється, повідомляє ДСНС Київщини.