У Броварах перевірили готовність спецтехніки до осінньо-зимового періоду
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/DSC_4720-2000x1337.jpg)
18 жовтня на базі КП «Бровари-Благоустрій» було проведено традиційний щорічний огляд техніки на предмет готовності до роботи в осінньо-зимовий період.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/DSC_4685-2000x1337.jpg)
Комісію очолив міський голова Ігор Сапожко . До огляду долучилися заступник міського голови Олександр Резнік, радники міського голови, представники поліції та ДСНС.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/DSC_4666-2000x1337.jpg)
За інформацією керівника КП «Бровари-Благоустрій» Олександра Галицького, техніка у кількості 30 одиниць повністю готова до роботи в зимовий період, створено необхідний запас паливно-мастильних матеріалів, рідкого реагенту «Антилід» - 4 000 літрів, 2 400 т піщано-соляної суміші, 1 300 т чистої солі. Водійський склад укомплектовано згідно штатного розпису.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/DSC_4706-2000x1337.jpg)