#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Новини
Київщина
Бровари
Київщина-суспільство

У Броварах обговорили запровадження християнської етики у школах міста

04.09.2020 0 Руслан Семенець 0

3 вересня у Броварах відбулися молитовні зустрічі за участі священників та пасторів місцевих церков, влади міста, депутатів, громадськості та представників ЗМІ.

Присутні на зустрічі зачитали вірші з розділу Послання апостола Якова та обговорили питання щодо запровадження у школах міста викладання християнської етики. І про значення цього предмету для духовного та морального розвитку дітей. 

У поточному навчальному році курс християнської етики запроваджують у шістьох школах Броварів як варіативну складову навчального процесу та за рахунок годин гурткової роботи, пояснили представники відділу освіти.

Зазначимо, що предмет викладатимуть в деяких початкових класах за згоди батьків учнів.

Раніше "Погляд" повідомляв, що із 1 вересня в школах Броварів за згодою батьків викладатимуть християнську етику. Залишається відкритим питання забезпечення підручниками та налагодження співпраці з представниками “Духовності” задля фахових консультацій з питань викладання предмету.