У Броварах неповнолітнім продали цигарки: правопорушники сплатять штраф
Ювенальними поліцейськими Броварів було виявлено факт продажу тютюнових виробів неповнолітнім. Правопорушникам доведеться сплатити штраф.
Працівники ювенальної превенції постійно проводять рейди по магазинах і торгових закладах, де продають тютюн та алкоголь. Правоохоронці акцентують увагу на дотриманні продавцями закону, що забороняє реалізацію спиртних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/93660650_1296055403938398_6200435025838604288_n.jpg)
Поліцейськими Броварського відділу поліції складено адміністративний протокол за ч. 2 ст. 156 «Продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів особі, яка не досягла 18 років» Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Броварський відділ поліції звертається до батьків: будьте ближче до своїх дітей, цікавтеся, де вони знаходяться, з ким спілкуються, як проводять свій час. Звертайте увагу, в якому стані приходять додому ваші діти. Контроль з боку дорослих допоможе уникнути необдуманих вчинків та трагічних наслідків. Також звертається до працівників торгівлі з проханням не продавати пиво, алкогольні та слабоалкогольні напої й тютюнові вироби неповнолітнім, та завжди перевіряти документи, що засвідчують вік молодої людини.