У Броварах на вході до міськради встановили спецпропускники
У Броварах з 9 квітня потрапити до будівель міськради та адмінбудинку на вулиці Гагаріна, 18 можна тільки через спеціальні пункти пропуску.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/yzobrazhenye_viber_2020-04-10_08-42-38.jpg)
Процедура займає близько 3 (трьох) хвилин. Як розповіли "ПОГЛЯДу" співробітники пропускника: "Кожен працівник реєструється у журналі, де зазначає прізвище та посаду, виміряємо температуру тіла, яка теж вноситься до журналу. Далі проводиться дезінфекція рук та процедура знезараження під бактерицидною лампою, що знаходиться в спеціально обладнаних палатках перед входом до будівлі. Після цього можна безпечно проходити до приміщення".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/yzobrazhenye_viber_2020-04-10_08-43-33.jpg)
"Така процедура обов'язкова і для працівників установи, і для відвідувачів, яких пропускають тільки з нагальних питань".
Під час процедури знезараження лампою просять дотримуватися правил безпеки: покрити голову, руки та очі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/yzobrazhenye_viber_2020-04-10_08-43-07.jpg)
Будьте відповідальними! Без нагальної потреби не залишайте ваші домівки, дотримуйтесь загальних правил карантину: обробляйте руки, вдягайте рукавички та маски. Будьте здоровими!
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/yzobrazhenye_viber_2020-04-10_09-17-22.jpg)
Руслан Семенець, інформаційна агенція "ПОГЛЯД"