У Броварах на "Геологорозвідці" виявили громадянина з наркотиками
25 лютого 2020 року, близько 13:15, у Броварах по вулиці Лесі Українки працівниками поліції, спільно зі службою "КОМКОН", було зупинено громадянина, який поводився підозріло.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/yzobrazhenye_viber_2020-02-25_15-31-586.jpg)
Як повідомили "ПОГЛЯДу" у Броварському відділі поліції, у місцевого мешканця, 1985 року народження, виявили у правій кишені наркотичну речовину зеленого кольору, схожу на канабіс.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/yzobrazhenye_viber_2020-02-25_15-31-58.jpg)
На місці працювала слідчо-оперативна група. Відносно правопорушника було відкрито кримінальне провадження передбачене ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України.