У Броварах ліквідували наслідки буревію
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/67653136_2387315738192735_1329747618875572224_n.jpg)
На Київщині вирувала негода, яка не оминула увагою і Бровари. Наслідки буревію були оперативно ліквідовані відповідними службами міста, які працюють в посиленому режимі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/67645800_2387315964859379_7742733450842472448_n.jpg)
"Ми дякуємо Вам за дзвінки та дописи в соціальних мережах з повідомленнями про місця, де внаслідок сильного вітру було повалено дерева та пошкоджено лінії електропередач. Дякуємо за співпрацю!", - пишуть на сторінці "Контакт-центру" м. Бровари.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/67782551_2387316164859359_2504716921484607488_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/68618864_2387316384859337_5635125842586632192_n.jpg)