У Броварах горіла трансформаторна електропідстанція
28 грудня о 19:27 до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення про загорання будинку у місті Бровари, по вулиці Київська.
На місце виклику направлено два відділення 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини. По прибуттю рятувальниками було встановлено, що пожежа сталася в металевій трансформаторній електропідстанції розміром 1,5х2м.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/81210959_1469884436495131_4125492555129290752_o.jpg)
Пожежу локалізовано о 20:05 та повністю ліквідовано о 20:07. Загиблі та постраждалі відсутні. Причина пожежі встановлюється, повідомляє 5 ДПРЗ м. Бровари та Броварське районне управління ГУ ДСНС України.