У Борисполі завершився опалювальний сезон
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/rozrobku-novogo-genplanu-borispolya-viddali-privatnomu-zabudovniku.jpg)
За минулий опалювальний сезон Бориспіль спожив газу на суму 113, 3 млн грн , а в минулому році за опалювальний сезон використали на 100 млн грн. Тобто вартість газу зросла, але об'єм спожитого газу зменшився у порівнянні із минулим роком.
Про це повідомив перший заступник міського голови Микола Корнійчук. Також Микола Петрович зазначив, що дивлячись на сьогоднішню погоду опалювальний сезон можна було б продовжити.