У Борисполі затримано чоловіка, який обікрав людину з інвалідністю
Під час спільного відпочинку двох чоловіків прямо на одному із подвір’їв Борисполя, місцевий житель поцупив у свого знайомого мобільний телефон. Поліцейські затримали крадія за "гарячим слідом".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/Prav-Borya-2.jpg)
Чоловіки, один з яких на інвалідному візочку, проводили вільний час за пляшкою оковитої. Спілкуючись, підозрюваний помітив на столі телефон і вирішив привласнити його собі. Скориставшись безпорадним станом свого знайомого він вдарив його та зіштовхнув з візочка. Потім миттєво схопив мобільний і втік. Побіг у бік найближчого СТО та попросив його працівника допомогти йому витягти сім-карту з телефону. Утім, небайдужий громадянин не розгубився і одразу викликав поліцію.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/PravBorya-2000x1500.jpg)
Крадія затримали на місці. Він у скоєному зізнався. За фактом правопорушення відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу України (грабіж). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років.