У Борисполі відкрили новий скейт-майданчик
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/59980201_1214080638760336_2499758325906800640_n-1.jpg)
Сьогодні 9 травня у Центральному парку Борисполя урочисто, під дощем відкрили новий скейт-майданчик.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/59829064_552805125552341_4275476279144218624_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/59957315_302611557289281_3040176039079706624_n.jpg)
Спортивна молодь іще минулого року звернулася до депутата округу Євгенія Грони із проханням модернізувати старий майданчик. Активна млодь навіть назбирала 800 підписів "за" реконструкцію.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60091377_2272981359414602_4184397039456485376_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60346614_295641351353193_952630854423674880_n.jpg)
За словами міського голови Борисполя Анатолія Федорчука новий майданчик обійшовся в майже 800 тис грн.
Однак погана погода стала на заваді для молоді, яка на скейтах та велобайках мала намір продемонструвати свою майстерність, сильна злива значно скоротила розважальну програму.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60315578_435454513937798_4459832347256160256_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60348666_863668177306258_6812625280364969984_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60334160_300809000838229_7305659144801878016_n.jpg)
Фото: Evgenii Grona