У Борисполі розпочався третій тур чемпіонату України з хокею на траві
Бориспіль та Суми приймають третій тур чемпіонату України з хокею на траві серед жіночих команд вищої ліги.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/unnamed-12.jpg)
22 червня мала відбутися гра між бориспільською командою "Колос" та сумською "СумДУ" (Сумського державного університету), але сумські спортсменки не приїхали до Борисполя.
Проте у Борисполі місцевий "Колос" прийматиме сумські команди також 23-го червня - «ІФК СумДПУ», 24-го - СДЮШОР «Динамо» та 25-го - МСК «Сумчанку». Початок матчів - 16:00.
Фінальний тур чемпіонату відбудеться у Сумах в липні.