У Борисполі домоглися встановлення мораторію на омолоджувальне обрізання дерев
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/20190523_110754-2000x1264.jpg)
24 червня бориспільські активісти із сумом повідомили про те, що члени виконавчого комітету не підтримали електронну петицію “Про встановлення мораторію на топпінг дерев у місті Борисполі” .
Однак 25 червня на сесії Бориспільської міської ради депутат Ілля Луців виступив із заявою, що особисто вніс на розгляд сесії проект рішення про заборону топпінгу.
"Ми з дерев робимо пеньки і називаємо це гарним словом "топпінг". Нажаль чомусь у сьогоднішньому порядку денному я не бачу питання про заборону топпінгу, тому я хочу внести на розгляд сесії відповідний проект рішення",- повідомив Луців.
Хочемо зазначити, що дія цього мораторію не стосується аварійно-небезпечних дерев. Також буде створена спеціальна комісія, що буде оцінювати, яке дерево є проблемне.
Потім депутатам прочитала лекцію про негатив від радикального обрізання дерев Оксана Футорна, яка являється кандидатом біологічних наук та дружиною активіста Дмитра Футорного.
Після чого більшість депутатів проголосували "за" заборону топпінгу у місті Бориспіль на 2 роки.