#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Бориспіль
Суспільство

У Борисполі можуть встановити бокси для вживаного одягу

06.12.2021 1
Місця для збору вживаних речей планують облаштувати в людних місцях, а речі потім передаватимуть тих, хто цього потребує.

У Борисполі можуть встановити бокси для вживаного одягу - зображення
Фото: pixabay

Ініціативу щодо збору речей для нужденних озвучив міський голова Борисполя Володимир Борисенко.

"Маємо ідею реалізувати в нашому місті цікаву ініціативу. Поставити в найбільш людних місцях естетичні бокси для збору вживаного одягу. Після його обробки та дезінфекції зібраний одяг буде переданий тим, кому він потрібен", – написав він на своїх сторінці у Facebook.

Так, зібраний одяг передаватимуть у будинки сімейного типу, місцевий територіальний центр, який опікується одинокими людьми літнього віку та багатодітним родинам.

Відповідна практика вже реалізується у низці українських міст.

"Але для реалізації цієї ініціативи необхідна ваша допомога. Ми шукаємо волонтерів, які готові взяти на себе важливу роль: раз в місяць відібрати який одяг придатний для того, щоб послужити іншим, а який все ж таки краще утилізувати", – наголосив мер.

Охочі допомогти можуть звернутися до мерії.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.