#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Біла Церква
Довкілля

У Білоцерківському парку «Олександрія» облаштують «апартаменти для сов»

18.11.2021 6 Бобрик1 Юлія1 0
Загалом в дендропарку планують встановити 30 спеціальних гніздових ящиків для сов.

Загалом в дендропарку планують встановити 30 спеціальних гніздових ящиків для сов.

Скрін Youtube

Про це повідомили на Youtube-каналі ДТЕК Київські регіональні електромережі.

У Білій Церкві в дендропарку Олександрія реалізують екологічний проєкт «Апартаменти для сов», який передбачає встановлення спеціальних гніздових ящиків для сов. Це має допомогти зберегти популяцію птахів.

Загалом 30 таких апартаментів облаштують як для сов сплюшок, так і для вухатих сов (по 15 для кожного виду). Встановлять ящики у тих місцинах дендропарку, де зазвичай мешкають ці нічні птахи.

Продовжити справу планують і в наступному році. Зокрема, проведуть моніторинг місць, де було встановлено ящики, аби з’ясувати чи до вподоби птахам «апартаменти». А також сподіваються вже навесні сфотографувати пташенят.

Нагадаємо, цьогоріч на Бородянщині від пестицидів постраждали птахи.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.