#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Біла Церква
Довкілля

У Білій Церкві побудують фабрику з переробки пластику (ВІДЕО)

16.11.2021 Бобрик Юлія 0
Головна мета компанії, аби речі в Україні та навіть світі виготовлялися не з первинного, а з переробленого пластику.

Головна мета компанії, аби речі в Україні та навіть світі виготовлялися не з первинного, а з переробленого пластику.

Про це розповів CEO та засновник The Good Plastic Company Вільям Чижовський у випуску Fedoriv vlog на Youtube-каналі.

У Білій Церкві вже дуже скоро почне функціонувати фабрика з переробки пластику. Виробничу базу майбутнього підприємства площею 2500 кв. м у місті, за словами Вільяма Чижовського, уже збудовано. Наступний крок – звести саму фабрику, яка матиме назву The Good Plastic Company.

Згідно амбітних планів засновників та інвесторів фабрика зможе переробляти в 1 000 до 2 000 тонн пластику на рік.

«Перероблений пластик у Білій Церкві доставлятимуть по всій планеті – ми вже маємо клієнтів у Токіо, Каліфорнії, Європі».

Вільям Чижовський

До слова, перше виробництво компанії було відкрито у Нідерландах два роки тому. З тих пір їй вдалося утилізувала близько 70 тонн пластикових відходів. Перероблений пластик компанії використовують для оформлення магазинів такі відомі світові бренди як Nike та Adidas. Натомість вже дуже скоро у Великобританії має з’явитися перший McDonalds з фанерованими панелями з переробленого пластику.

Нагадаємо, переяславська школа матиме меблі, зроблені із пластикових кришечок. Натомість А Coca-Cola збирається перейти на пляшки з повністю переробленого пластику.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.