Новини
Біла Церква
Культура

У Білій Церкві вихованці клубу «Прометей» займаються дистанційно та перемагають на конкурсах


У зв'язку з карантином, комунальний заклад Білоцерківської міськради - Клуб за місцем проживання “Прометей” був вимушений перейти на дистанційну форму роботи. Вона була організована на базі інформаційних платформ з використанням месенджерів Viber та Telegram, соцмереж Instagram та Facebook, онлайн-занять  у формі відео-конференцій на платформі Zoom та з використанням  електронної пошти для надсилання навчальних матеріалів.

Про це повідомили у Білоцерківській міській раді.

Вихованці гуртків продовжують займатися своїми улюбленими справами: виготовляють вироби та малюють картини за зразками, переглядають та вивчають навчальні матеріали, працюють над удосконаленням своєї майстерності та беруть участь у  дистанційних конкурсах, серед яких XI  міський фотоконкурс “Біла Церква очима молодих”, куди вихованці закладу надіслали  понад 150 робіт.

Учасники самоосвітньої школи словесності зараз приєдналися до участі в ІХ Всеукраїнському конкурсі літературної творчості "Море талантів" та Міжнародному поетичному конкурсі "Чатує в століттях Чернеча гора" та з нетерпінням чекають результатів.

Вихованці клубу здобувають перемоги на конкурсах!  Так, вихованка  “Зразкової аматорсьої студії “Контакт +” (керівник - Ірина Дигало) Анастасія Осьмак здобула Гран-Прі у  Всеукраїнському дистанційному конкурсі мистецтв “Діти, окрилені перемогою", який відбувся 17 квітня 2020 року. 

Навчаються дистанційно також педагоги клубу, поширюючи напрацьовані матеріали з власного досвіду в освітніх та міжнародних проєктах, таких як “E-Learning in After -School Education”, та беруть участь в освітніх вебінарах, онлайн-семінарах.

Фото - Білоцерківська міська рада.