Новини
Біла Церква

У Білій Церкві патрульні врятували жінку з інсультом, яка 5 днів не могла вийти з квартири


Вчора, близько 20-ї години, білоцерківські поліцейські прибули на виклик в багатоповерхівку в районі Олександрійського бульвару, де стурбована жінка повідомляла про те, що її сусідка протягом 5 днів не виходить на зв'язок.

Про це повідомили у патрульній поліції Білої Церкви.

На стук в двері ніхто не відчиняв, проте через двері за допомогою комунікації поліцейським вдалось встановити, що в квартирі перебуває жінка. Вона говорила дуже погано та нечітко. Інспектори з'ясували, що жінка лежить на підлозі та не взмозі відчинити двері.

Після чого патрульні прийняли рішення зламати двері та проникнути до квартири, оскільки жінка потребувала термінової допомоги і самостійно підвестись не могла. На місце події викликали медиків та рятувальників.

Відкривши двері, в туалеті на підлозі поліцейські виявили жінку, яка не орієнтувалась в просторі, знаходилась в свідомості, але на поставлені питання відповіді надати не могла.

З попереднім діагнозом "інсульт" жінку госпіталізували до лікарні.

У поліції висловили вдячність пильній та чуйній сусідці, завдяки якій патрульні дізнались про подію та змогли допомогти безпорадній жінці, а також лікарям за надану першу домедичну допомогу та швидке реагування на виклик.