Новини
Баришівка та Березань
Здоров'я

У Березанській громаді вже почали вакцинацію бустером

Отримати її можуть всі жителі Березанської ОТГ віком від 18 років.

У Березанській громаді вже почали вакцинацію бустером - зображення

Для жителів Березанської громади стала доступна бустерна доза від COVID-19. Про це повідомила пресслужба Березанської громади.

"Отримати її можуть всі жителі віком від 18 років, незалежно від того, якою вакциною вони щепилися, через 6-9 місяців після повної вакцинації".

Пресслужба Березанської громади

Відомо, що бустерною вакциною в Березенській громаді вже щепилися 73 особи. Ревакцинація там проводиться вакцинами Spikevax (Moderna) та Comirnaty (Pfizer) на усі типи вакцини.

До слова, отримання ревакцинальної дози передбачає видачу документів про вакцинацію, які будуть чинними 270 днів, рахуючи від дати останнього щеплення проти COVID-19.

Нагадаємо, за останню добу проти COVID-19 вакциновано 74 759 українців, з них бустерну дозу отримали 14 927 людей. Загалом від початку вакцинальної кампанії в Україні щеплена 15 080 101 людина.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.