У Березані виборча дільниця змінила адресу
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/1eed3dc632c5ba3051196bb6aec75db2.jpg)
18 червня на апаратній нараді в.о. начальника відділу Державного реєстру виборців виконавчого комітету Березанської міської ради Віра Євенко повідомила, що виборча дільниця №321086, яка знаходилася на вулиці Героїв Небесної Сотні, 27 (ПАТ «Березанське») змінює адресу розташування.
Відтепер дільниця буде розміщуватися на вулиці Комарова, 5 (ясла-садок «Ромашка»).
Нагадаємо, що позачергові вибори до Верховної Ради України відбудуться 21 липня 2019 року.