Новини
Новини Київської області
Баришівка та Березань

У Баришівці планують відновити роботу басейну за 250 тис євро


Баришівським селищним головою Олександром Павловичем Вареніченко було запропоновано відновити басейн у ЦПР «Мрія», а саме створити реабілітаційний-центр для дітей, які мають проблеми опорно-рухового апарату. 

Проект має соціальну-економічну спрямованість, оскільки вирішує головні завдання:
- профілактика захворювань дітей, покращення їх фізичного стану;
- активна реабілітація дітей з захворюваннями опорно-рухового апарату;
- створення умов для спортивного розвитку молодшого покоління;
- збільшення кількості учнів, які вмітимуть плавати та матимуть навики поводження на воді;
- окрім пацієнтів із проблемами опорно-рухового апарату, у ньому зможуть відновлюватися військовослужбовці, які отримали поранення в зоні АТО

Німецький фонд «NAKOPA» здійснює оплату за проектно-кошторисну документацію та обладнання : обігрів, гаряче водо забезпечення, вентиляцію, фільтрацію та автономне-електрозабезпечення.

Що ж стосується великого басейну, на сьогоднішній день планується зробити над ним манеж для занять вихованців спортивних секцій, які мають чималі спортивні досягнення з художньої гімнастики, греко-римської боротьби, боксерських змагань Баришівської громади. Під басейном будуть знаходитися оснащені роздягальні з сучасною системою вентиляції

Дана ідея підтримана членами робочої групи та наразі готуються проекти для її впровадження, попередня вартість становить 250 тис євро.

Баришівська селищна рада