У Баришівському районі злочинці обікрали птахофабрику
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/88335972_2815728148482339_5496526178497855488_n.jpg)
Двоє чоловіків таємно проникли на сільськогосподарське підприємство у с. Садове Баришівського району та викрали 20 курей та 690 яєць.
Проте поліцейські затримали крадіїв за гарячим слідом, в ході проведення невідкладних оперативних заходів. Ними виявилися двоє уродженців Згурівського району, один з яких вже неодноразово притягувався до відповідальності за аналогічні злочини.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/87760876_2815728485148972_3241299522076278784_o.jpg)
Чолов’ягам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 15 (Замах на злочин), ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) ККУ. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років. Подальшу долю правопорушників вирішить суд.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/88198431_2815728318482322_4425130085246304256_o.jpg)
Зловмиснику, який вже мав проблеми із законодавством обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб.