У Баришівському районі активісти затримали вантажівку із нечистотами
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60194647_548359385567986_5342096188373991424_n.jpg)
15 травня коржівські активісти, начальник ЖЕКу Горкавенко Ю. М. та члени громадської організації "Патріот", провели рейд і затримали автівку, яка виливала нечистоти на поле біля кар'єру, яке належить Коржівській громаді.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60273140_548359342234657_1729381707154456576_n.jpg)
Даний автомобіль приїхав із села Яблуневе, виливає нечистоти вже не вперше, біля кар'єра відчутно сморід. Активісти затримали автівку, викликали поліцію, які зафіксували дане порушення, склали протокол.