У багатоповерхівці Броварів сталося загоряння
22 березня, у багатоповерхівці Броварів, по вулиці Героїв Небесної Сотні (Воз'єднання), сталася пожежа.
Як інформує ДСНС Київщини, о 17:12 до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення про загорання у Броварах, по вулиці Героїв Небесної Сотні.
На місце виклику направлено чергові караули 56-ї Державної пожежно-рятувальної частини та 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Бровари.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/IMG-ac94904d4e2221f37b3234aee40df54f-V.jpg)
По прибуттю рятувальниками було встановлено, що сталося загорання сміттєпроводу у 9-поверховому будинку. Пожежу локалізовано о 17:22 та повністю ліквідовано о 17:29. Причини пожежі встановлюються.