#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Суспільство
Україна-суспільство
Київщина-суспільство
Київ

Тисяча від Зеленського: як вакциновані мешканці сіл та пенсіонери отримають гроші

20.11.2021 7

Кабінет міністрів розробляє пропозиції щодо того, як вакциновані мешканці сіл та пенсіонери зможуть використати так звану тисячу гривень від Зеленського. Про це в Раді під час години питань до уряду заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль. Також Шмигаль заявив, що поки що не знає, скільки буде витрачено коштів на цю програму з державного бюджету. Цього року буде закладено 3 мільярди гривень, на початку наступного – ще три мільярди. Нагадаймо, що раніше повідомлялося, що кошти можна буде витратити на придбання квитків у кінотеатр, театр, на концерти, заняття спортом та подорожі Україною.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.