Новини
Бориспіль
Політика

ЦВК скасувала дату перевиборів міського голови у Борисполі


Комісія скасувала постанову Бориспільської міської ТВК “Про призначення повторних виборів Бориспільського міського голови”, якою призначено повторні вибори Бориспільського міського голови на 31 січня 2021 року.

Фото:ІА "Погляд"

Нагадаємо, «Погляд» повідомляв, що міський голова Борисполя Анатолій Федорчук помер 28 жовтня після ускладнень, викликаних короновірусною інфекцією, у Переяславській ЦРЛ. Як з’ясувалося за підрахунками голосів, Федорчук таки переміг у виборчих перегонах.

Тепер його обов'язки виконує перший заступник Микола Корнійчук.

На сайті ЦВК зазначили, що Бориспільська міська ТВК під час вирішення питання про призначення повторних виборів, зокрема визначення дати їхнього проведення, не дотрималась положень Виборчого кодексу України в частині їх призначення на останню неділю шестидесятиденного строку з дня прийняття рішення про їх призначення.

Відтак ЦВК зобов’язала Бориспільську ТВК невідкладно, але не пізніше 23 листопада 2020 року, призначити повторні вибори міського голови відповідно до положень Кодексу з урахуванням висновків, викладених у постановах Комісії.

Нещодавно «Погляд» повідомляв, що у Борисполі відкрили меморіальну дошку захиснику України.