Україна
Анонси
Культура
Україна-суспільство
ПроХОРОШЕ

Триває конкурс мистецьких, культурних та освітніх проєктів у Програмі грантів HBCE


Втретє відкрито прийом заявок на конкурс для мистецьких, культурних та освітніх проєктів у Програмі грантів HBCE Grant Program / Програма ґрантів НВСЕ. Ця програма - є інстументом підтримки важливих та якісних проектів у культурній сфері, й спроба створити та поєднувати інституції культури з різних міст, будувати своєрідну систему сталої співдії й партнерства у Jam Factory Art Center

HBCE Grant Program / Програма ґрантів НВСЕ спрямована на підтримку ініціатив у сфері мистецтва, культури та освіти в Україні, які орієнтовані на актуальні теми та інноваційні підходи.
Сума ґранту становить від 500 до 5 000 € та покриває 70% від усіх витрат проекту.
Заявки приймаються від громадських, неурядових та неприбуткових організацій, які планують реалізувати проекти в Україні з січня по листопад 2020 року.

Детальна інформація про засади програми, критерії добору, та аплікаційну форму доступна на сайті http://hbce.com.ua/uk/grants/

Кінцевий термін прийому заявок: 1 листопада 2019 р., о 18:00.

Фейсбук-подія

Довідка:

Конкурс Програми ґрантів відбувається втретє. Переможцями першого колу були такі проекти та організації зі всієї України: благодійна організація Method Fund, громадська організація IST Publishing, Бієнале молодого мистецтва, Zabih Performance Festival, громадська організація СУК \ CUC .

Harald Binder Cultural Enterprises (HBCE) заснована у 2015 році культурним підприємцем та меценатом Гаральдом Біндером, що вже більше 20-ти років провадить дослідницьку діяльність в Україні та є засновником Центр міської історії у Львові. В основі діяльності HBCE підтримка ініціатив, що сприяють сталому розвитку культури та освіти в Україні. HBCE у процесі створення сучасного міждисциплінарного мистецького простору Jam Factory Art Center на Підзамче, в індустріальному районі Львова. На сьогодні Jam Factory Art Center є оператором Програми ґрантів НВСЕ.

Контакти:
grantprogram@hbce.com.ua
Робочий номер: +38 068 728 15 32
w
ww.hbce.com.ua