"Троянда духовна" - онлайн виставка у Броварах
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/94624832_2345470035750527_2460452159603343360_n.jpg)
Відділ культури Броварської міської ради запрошує до участі у першій онлайн виставці дитячих малюнків. Даний захід став традиційним і проводиться у Броварах щороку в рамках фестивалю християнської творчості «Троянда духовна».
Цьогорічні умови карантину змусили оновити формат, але зберегти вірність традиціям, повідомляє "Громадський Ревізор".
Тематика робіт, які прийматимуть до участі у виставці: загальнолюдські моральні та естетичні цінності, такі як краса і гармонія, духовність і любов до ближнього, повага до батьків і родинних цінностей.
Строки проведення: з 21.04.2020 до 15.05.2020. Цей період розпочинається від Великодня і триватиме до Дня матері і Міжнародного дня сім'ї.
Всі бажаючі взяти участь в заході можуть заповнити анкету учасника та надіслати свої роботи на оновлену сторінку відділу культури у Facebook Бровари: культурний простір.