Новини
Суспільство
Технології
За кордоном

Трамп планує запустити власну соцмережу наприкінці березня

Раніше очікувалося, що вона запрацює вже в лютому.

Трамп планує запустити власну соцмережу наприкінці березня - зображення

Запуск соціальної мережі TRUTH Social, що була розроблена з ініціативи експрезидента США Дональда Трампа, відбудеться не раніше кінця березня цього року. Про це повідомили у Fox Business.

За інформацією журналістів, сервери, відповідальні за роботу соцмережі, вже запущені, а сама програма проходить бета-тестування. Проте запуск соцмережі вирішили відкласти. До слова, раніше запуск планувався на лютий.

Про створення соцмережі TRUTH Social було оголошено у жовтні минулого року. Сам Трамп розповів, що створив її, "щоб протистояти тиранії великих технологій". За попередньою інформацією, нова соцмережа Трампа за дизайном та інтерфейсом дуже схожа на Twitter. Лише шрифт буде трохи іншим, як і основні кольори – червоний та темно-синій.

Відомо, що в сервісі будуть представлені розважальні та новинні програми, підкасти, документальні фільми, спортивні передачі та інший контент non-woke – тобто без навмисного акценту на таких популярних сьогодні в Америці тем расової дискримінації, сексизму, соціальної справедливості і так далі. Очолить TMTG+ продюсер багатьох відомих у США телевізійних шоу Скотт Сент Джон. Крім того, як зазначено на сайті TMTG, компанія має намір створити TMTG News. У довгостроковій перспективі компанія колишнього президента також планує запустити і набір хмарних служб на противагу Amazon Web Services та Google Cloud.

Нагадаємо, минулоріч Трамп назавжди втратив акаунт у Twitter.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.