Тракторист залишив Бориспільський та Броварський район без світла
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/93860347_1663188913831891_4619200553338011648_o.jpg)
Сьогодні вранці, 23 квітня о 7:40, у Броварському районі відбулося аварійне відключення. Тракторист, що працював на полі, наїхав на опору та пошкодив лінію 110 кВ Бровари-Бориспіль 1, 2. Чоловік на щастя живий.
Повідомляють у Київобленерго.
Світло населеним пунктам відновили о 7:52. Відключались села Гора, Дударків, Велика Олександрівка, Мала Олександрівка, Чубинське Бориспільського району та села Скибин, Калинівка, Велика Димерка Броварського району.
Наразі служба ліній веде підготовку для установки нової високовольтної опори.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/93861312_1663189053831877_1093364314099679232_o.jpg)