Трагедія на Білоцерківщині: чоловік повісився на дверній ручці
В одному з сіл Білоцерківського району 33-річний місцевий житель покінчив з собою.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/05/depression-2912424_640.jpg)
За інформацією Obozrevatel, тіло загиблого знайшла сусідка. Чоловік, нібито, скоїв самогубство після сварки зі співмешканкою. Однак записки на місці події не було виявлено. Причини і всі обставини події встановлять правоохоронці.
Нагадаємо, з початку року в столиці та Київській області практично щодня реєстрували випадки самогубств. Вік загиблих - від 12 до 90 років.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.