Новини
Україна

Тетяна Трощинська стала цьогорічною лавреаткою премії Георгія Ґонґадзе

Тетяна Трощинська — директорка департаменту стратегічного аналізу та розвитку соціально впливового контенту на «Суспільному», продюсерка суспільно-політичного ток-шоу «Новий відлік», журналістка «Громадського радіо», ведуча «Радіо Культура».

Тетяна Трощинська стала цьогорічною лавреаткою премії Георгія Ґонґадзе - зображення
Фото – Facebook-сторінка Тетяни Трощинської

З 2018 до 2024 року була головною редакторкою «Громадського радіо». Також вела лінійні етери та авторські програми «Любов не минає», «40 нові 20», «Ми про все домовились», «Хвостата хвиля». Розробляє та проводить тренінги зі стратегічної, кризової комунікації та конфлікт-менеджменту, з розвитку комунікативних та медіанавичок. 2022 року стала фіналісткою Премії Ґонґадзе. 

Від моменту заснування 2019 року премію імені Георгія Ґонґадзе отримали Вахтанг Кіпіані (2019), Павло Казарін (2020), Мирослава Барчук (2021), Мстислав Чернов і Євген Малолєтка (2022), Богдан Логвиненко (2023).

За умовами Премії, лише члени Капітули мають право номінувати журналістів на її здобуття, а згодом і визначати лауреата, який отримує статуетку та грошову винагороду в розмірі 100 тис. грн.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.